27 şubat izmir altılısı ahırdan tüyolu sağlam bankolu

27 şubat izmir altılısı ahırdan tüyolu sağlam bankolu

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ iddialı olacağı şartları yakaladığında affetmeyecek bir isim. Bu formu ile yine favorimizdir. Ciddi rakip olarak bu kez farklı koşması beklenen AT İSMİ GİZLİ önerebiliriz.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ekibi bu koşu için iddialı bilginiz olsun. AT İSMİ GİZLİ son yarışındaki başarısını takıya bağlayıp sürpriz yaptı zannedenler yanılabilir, zira kalitesi bu rakiplerden üstün olan formda bir at. Eksik koşmazsa kazanma ihtimali yüksektir. Artan formu ile AT İSMİ GİZLİ sigorta.

 

*3.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

*4.AYAK:* Favorinin kilosuna istinaden bugün iddialı koşacak olan AT İSMİ GİZLİ ile ahırlarında ciddi hazırlıklar gözlemlediğimiz AT İSMİ GİZLİ  arasında bir koşu olacağını düşünüyoruz.

 

*5.AYAK:* Çok dikkate alınmadığı yarışlarından bu yana takibimizde olan ve kalitesinden bahsedilen AT İSMİ GİZLİ form durumunu arttırdığı bu dönemde eğer kazanma özürlü değilse bu rakipleri kolay geçecektir. SAĞLAM BANKO

 

*6.AYAK:* Yarış içi idresi zor bir isim olsa da güçlü yapısı ile AT İSMİ GİZLİ  öncelikle yazılmalı. Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ ve ekibinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.