27 temmuz ankara altılısı çok sağlam banko

27 temmuz ankara altılısında ahırdan gelen çok sağlam banko

 

 

1.AYAK: Çok iyi formu ile sert rakipler yanında iyi yarışlar çıkaran  YILDIZLI BÜLTEN nispeten uygun grupta çok şanslıdır. Lakin mesafeden dolayı rakip yazmak durumundayız. Bu tip mesafelerde formda olduğunda rakip tanımayan YILDIZLI BÜLTEN ciddi rakip olacaktır. Şu sıralar çok formda olan YILDIZLI BÜLTEN ise sigorta olsun.

 

2.AYAK: Bu tip şartlarda genelde eksik koşmayan YILDIZLI BÜLTEN kuponlara öncelikle yazılmalı. Kalitesi ile YILDIZLI BÜLTEN ciddi rakip olabilir.

 

3.AYAK: Kazanma karakterine rağmen YILDIZLI BÜLTEN kendisine göre çok uygun grupta bir şekilde kazanmalıdır. Yine karakteri izin vermezse diye yarış içi şartlar lehine olan YILDIZLI BÜLTEN yazabiliriz.

 

4.AYAK: Mükemmel formu ile artık seri yapabileceğini söylediğimiz YILDIZLI BÜLTEN yine yarış seçilerek katılacağı bu koşuda çok şanslıdır. Yalnız bu kez ekibinin çok iddialı olduğu bilgisi gelen YILDIZLI BÜLTEN rakip yazılmalıdır.

 

5.AYAK: Sevdiği pist şartlarında kaliteli gruplardan gelen YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazın. Yeterince yarış gören YILDIZLI BÜLTEN ihmale gelmez. YILDIZLI BÜLTEN ahır önerisi.

 

6.AYAK: Bugün neredeyse hiç şans verilmeyen YILDIZLI BÜLTEN takibe alın. Çok yakında yüksek ganyan ile bombayı patlatacaktır.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.