28 ağustos ankara altılı yorumları

28 ağustos ankara altılı yorumları

28 ağustos ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

28 ağustos ankara ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  ***** ve *****  kazanma karakterlerine rağmen iyi hazırlıkları ile mecburen yazılmalı. 7.PASTOR formunu koruyor, ***** ise ahır önerisi.

2.AYAK: Ahırdan artık tamam yorumunu aldığımız ***** kazanacak duruma küçük kuponlar banko yazabilir. Daha sonraki rakipleri sıralamamızdadır. 4,5,7

3.AYAK: ***** için grup sert ve kazanma karakteri düşük gibi dez avantalardan bahsedilse de yarış için avantajları bulunduğundan bizce kazanma şansı yüksek ve Favorimiz. ***** ve 1.MONTANA rakipleridir.

4.AYAK: Mükemmel form durumu ile ***** favorimiz. 5.İDEALİST ahırdan önerildi ve kazanma karakterine rağmen mutlaka yazılmalı.  ***** de aynı durumda kazanma karakteri zayıf ama yarış içi avantajları var.  ***** ve *****  sağlam kuponlara eklenebilir.

5.AYAK: *****ahır görüntüsüne istinaden favorimiz.  ********** ve  *****  pist çevresinden önerilen isimler olup sağlamcıların kapatması önerilir.

6.AYAK: Bu koşuya hedefli hazırlanan 6.TAMERŞAH bugün için BANKO önereceğimiz isim.

 

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.