28 ağustos istanbul at yarışı tüyolu yorumları

28 ağustos istanbul at yarışı tüyolu yorumları

28 ağustos istanbul at yarışı tüyolu yorumları

 

 

1.AYAK: Ahırlarda dillenen isimlerden YILDIZLI BÜLTEN bugün çok iddialı. Görünüm olarak çok beğenilen YILDIZLI BÜLTEN mutlaka kuponlarda olsun. Bugün yarın kazanır denilen YILDIZLI BÜLTEN ihmale gelmez. YILDIZLI BÜLTEN önceden takip listemizde olan bir isimdi.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN bize önerilen isimlerdir.

 

3.AYAK: Yarışın en şanslı ismi şartlardan dolayı YILDIZLI BÜLTEN olacaktır. Eğer yakın takibe alınırsa sonlarda teslim olacğaı isim YILDIZLI BÜLTEN ve ya YILDIZLI BÜLTEN olabilir.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN çok iyi durumu ile ahırlar bölgesinde çok güvenilen bir isim. Takip atlarımız YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ise bugün yarış içi avantajlardan yararlanıp sürpriz yapabilirler.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN sizlere daha önce kalitelerinden bahsettiğimiz formda atlar. Lakin bugün takip listemizde çok sürpriz konumda olan ve yakın zamanda tüyosu gelen isimler var. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN yakın zamanda koşu kazanacak isimlerdir. Mutlaka kuponlarınıza ve takip listenize alın.

 

6.AYAK: Önceki koşusunda sürpriz konumdan gelen tüyosu ile önerdiğimiz YILDIZLI BÜLTEN bugün kum pistte hedeflenerek geliyor. Mutlaka iyi koşacaktır dikkat. İlgililerinin iddialı olduğu YILDIZLI BÜLTEN ile takip atımız YILDIZLI BÜLTEN yanına hiçbir başarısı olmasa da sorunları çözüldüğünde çok şeyler beklenen YILDIZLI BÜLTEN önereceğimiz isimlerdir.

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.