28 aralık 2019 adana altılı tüyolu yorumları

28 aralık 2019 adana altılı tüyolu yorumları

28 aralık 2019 adana altılı tüyolu yorumları

 

*1.AYAK:* Görünen favorilerin güç ve kalitesi malum fakat burada geri planda kalmış sürpriz konumdaki ************* ve ************* yazmanızı önereceğiz. Henüz tam kapasite koşmasalar da güçlerini yansıttıklarında bomba yapabilirler.

 

*2.AYAK:* ************* ve ************* son zamanlardaki formu ile göze batan isimler. Lakin formunda önemli artış gözlemlenen ************* sprintini ayarlayabilirse rakiplerini avlayabilir.

 

*3.AYAK:* ************* ,************* ve *************takipten gelen isimler olup uygun grupta ayırımsız yazılmalılar.

 

*4.AYAK:* Bugün çok iyi görünen ************* ile ekibinin gözü yükseklerde olan ************* beraberce yazılmalı. *************  sigorta.

 

*5.AYAK:* Kazanma konusunda sıkıntıları olsa da ************* ve ************* gruptan güçlü isimler. Diğer formda isim ************* sigorta olarak yazılabilir.

 

*6.AYAK:* Takibe aldığımız ************* yarış içi problemleri giderildiğinde bombayı patlatacaktır. Bugün değişen binicisi idaresinde mutlaka yazılmasını öneriyoruz. Liderliği alıp temposunu kurabilirse ************* kazanma şansı artar. Start probleminden dolayı müzbin maiden kalan ************* bu kez ihmale gelmez.

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.