28 aralık 2019 istanbul at yarışı yorumlarımız

28 aralık 2019 istanbul at yarışı yorumlarımız

28 aralık 2019 istanbul at yarışı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Yarış gören ve dön gel yapıp nefes açan ************  bugün ihmal edilmemeli. Dikkat edilmesi gereken ************ ile formda ************ kuponlarda olsun. Yarış içi şartlar lehine gelişirse ************ ve ************ da bu grupta etkili olurlar.

 

*2.AYAK:* Çok sürpriz olarak önerilen ************ ile ileride çok işler yapar denilen  ************ öncelikle yazılmalı. ************ iddialı jokeyiyle sigorta olur.

 

*3.AYAK:* Henüz kapasitesini yansıtamayan ************ bugün yarın bomba yapacak kıvmdadır. DİKKAT. Daha sonra uygun gruplarda formunu kanıtlayan yarışlar çıkaran ************ kuponlara eklenebilir.

 

*4.AYAK:* ************ formundan uzak gözükse de yarış içi şartları lehine yakalarsa afetmez. Diğer şartlarda ************ ,************ ve ************ şanslı olur.

 

*5.AYAK:* ************ ve ************ ilk yarışlarında çok iyi görünen isimlerdi. Yarış görmenin avantajı ile bugün çok daha iyi koşacaklardır. Daha sonra diğer takip atımız ************ yazılabilir. Çok daha geniş kuponlara takibe almamız önerilen ************ yazılabilir.

 

*6.AYAK:* Koştukça değişen ************ ile bugün ahır önerisi olarak gelen ************  bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.