28 eylül 2018 cuma bursa At Yarışı Yorumları ve tüyolu tahminler

28 eylül 2018 cuma bursa At Yarışı Yorumları ve tüyolu tahminler

28 eylül 2018 cuma bursa At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

🐴 Yildizli Bülten .com: 28 eylül 2018 cuma bursa

Birinci altılılara normalde tahmin olmuyor, ancak takip atı ve öneri gelirse bunları isteyen üyelerimiz ile paylaşıyoruz.
Bugün de buradan yazalım.
1.koşuda :*****
2.koşuda : *****
3.koşuda :*****
_____
1.AYAK: ***** son yarışında sizlere önermiştik ve çok sürpriz konumda olmasına rağmen ilk 3 e girerek bugün cazipliğini yitirmiş durumda. Yine de takip listemizden olduğu için yazmalıyız. ***** ise ahır önerisi ile takip listemize girmiş bir isimdir. Bugün de mutlaka yazalım. Bir de çok sürpriz konumda olan ***** bahsedelim. İlk yarışında acemi aprantisi idaresinde etliye sütlüye pekte karışmadan dön gel yapan safkan çok iyi göründü. Bugün jokey bindirmişler kazanırsa şaşırmayalım. Bugün ilk ayaktan çok sürpriz isimler önerdik ve neden şu favoriydi plaseydi yazmadınız diyen yeni üyelerimize açıklama yapalım. Sadece önerilen ve duyum gelen atları paylaşıyoruz. Altılı bulmanız için gereken hamleleri eklemeleri siz yapıp başarıya ulaşabilirsiniz. Özellikle abonelerimizden takip listesi tutanlar bu konuda çok başarılı oluyorlar.

2.AYAK: ***** mükemmel formu ile favoriliği hak ediyor lakin mesafe biraz tereddüte bırakıyor bizi. Aslında bugün mesafe lehine olsaydı da yine yanına rakip önerecektik,  o rakip  *****‘ dır. Aradığı şartları buldu ve bugün beklentilerin çok yüksek olduğundan dolayı mutlaka yazılmalı.

3.AYAK: İlginç sonuçlara gebe bir koşu. Önerilen bir isim olmadığı için kapatmakta fayda var.

4.AYAK: Kazanma karakteri zayıf olsa da istikrarı ve yine kazanabileceği şartları buldunan 3***** bankomuz olacaktır.

5.AYAK: Uzun zamandır beklenenden uzak görüntü çizen ***** artık yükselişe geçebilir takibe alalım. Maiden kalmayı hak etmeyen ***** mutlaka yazılmalı.

6.AYAK: Ahır önerisi ***** kuponlara öncelikle yazılmalı. *****,***** ve *****çıkış yapabilecek formdalar. ***** ‘nun kumu çok iyi olduğu ve bu koşuya sıkı hazırlandığı söylendi.

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.