28 eylül 2018 cuma istanbul At Yarışı Yorumları ve tüyolu tahminler

28 eylül 2018 cuma istanbul At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

28 eylül 2018 cuma istanbul

1.AYAK:  ***** son yarışında sizlere çok koşacağını söylemiştik. Talihsizlik yaşayınca jokeyini düşürmüştü. Bugün kocakaya idaresinde daha idareli gidip kazanmasını bilecektir.
BANKO: *****

2.AYAK: Pistte çok iyi görünen hatta bu görüntüsü ile artık kazanır denilen ***** öncelikle yazalım. Bugün çokça konuşulan ***** takip listesinde ve bugünkü kuponlarınızda olsun. ***** için de şu aralar sürpriz yapabilir, iyi hazırlandığı söylendi. ***** ilgilierli yumuşak çim de atlarının başarılı olacağını düşünüyor. Zor koşuda önerilen isimleri paylaştık. Daha sağlamcılar sıralamanın virgül sonrasını değerlendirebilirlar.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK:  Grup sert, kazanma karakteri düşük, çok sürpriz konumda, *****  evet bu isim kağıt üzerinde şansı yokmuş gibi gözükebilir ama sabahki görüntüsü bugün çok koşacağının belirtisi dediler. Mutlaka yazın.  ***** ve ***** ile rahat bir yarış izleriz .
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK:  ***** bu tip mesafelerde her grupta yazılır. Ancak bu kez ***** ve yumuşak çimi çok koşması beklenen ***** de yazmalıyız.
SIRALAMAMIZ: *****

5.AYAK: ***** ve ***** rakiplerine göre farklı görüntüleri ile sıyrıldığı ve ikili bitirebileceği ahırlar bölgesinde herkesin hemfikri.
SIRALAMAMIZ: *****

6.AYAK: ***** grupta yüksek handikap puanı ile öne çıksa da ahır önerileri *****  ve *****  isimlerini hem kuponlara hem takip listesine yazalım.
SIRALAMAMIZ: *****

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.