28 haziran bursa altılısı özel sağlam kupon

28 haziran bursa

 

1.AYAK: Kalitesini yarışa yansıtabilen safkan ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ için kolay bir yarış olacaktır. Yarış biraz hızlı tempoda gidecek olsaydı rakip önerecektik fakat şartlarda lehineyken bu formu ile Genelin aksine biz hem tek yazıyor hem de çok sağlam banko olarak öneriyoruz.

 

2.AYAK: ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ her ne kadar şans verilmiyor olsa da çok formda olduğunu yakınen biliyoruz. Yeter ki yarış seyri lehine gelişsin ve trafik sorunu yaşamasın, yazmayanları yarışın sonlarına doğru adını duyurarak üzebilir. ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ön grupta yer alıp yarışın her yerinde direnç gösterebilen bir at. Yani grupta müsaitken kazanma şansı vardır. 3.ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ grubun güçlü isimlerinden biri. Her türlü gidişatta iyi koşması bekleniyor. ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ son dönemde oldukça formda. Bu tip mesafelerde mutlaka tabelanın iyi yerlerinde adını gösterir. ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ekibi bu kez atlarına güveniyor. Yarış içi şartların en çok işine yarayacağı düşünülen ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ kazanmaya en yakın isim olup bizim net favorimizdir. Bugün pek şans tanınmayan isimlerden ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ise önde fazla sıkıştırılmazsa bombayı patlatabilir dikkat.

 

3.AYAK: ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ kaliteli bir at olsa da karakteri güven vermediğinden banko olarak asla güvenilemez. ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ şu sıralar formsuz gözükse de ciddi rakiplerinin de eksik yanları olduğu pistte sürprizi yaparsa şaşırmamalı. ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ahırlarında sıkı hazırlıklar var dikkat edilmeli. İstanbuldan iyi durumda gideceği aktarılan ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ yazılamalı. Bu kez uygun grup bulan ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ihmale gelmez.

 

4.AYAK: Aprantisinin de kendisinin de ilk birinciliğine adım atacak olan ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ banko yazılabilir.

 

5.AYAK: Günün en zor koşusu olacağı muhtemel koşuda bize önerilen tek safkan ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ oldu. İstanbuldan iyi giden safkan lehine şartlarda çok koşar.

 

6.AYAK: Grup farketmeksizin yaz notuyla kaydettiğimiz takip atımız ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ öncelike yazalım. ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ çok kaliteli bir tay fakat kısa sprinti ayarlanamıyor. Bu kez düzgün sürülürse bu grubu geride bırakması zor olmaz. Yarış erken süratlenirse sonlarda ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ etkili gelir. Form tutan ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ da bu şartlarda etkili olması beklenen isimlerden. Startta çıkar da fazla oyalanmayıp trafik sorunu da yaşamazsa ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ den bir bomba gelebilir. Son yarışlarında gidişat alehine olunca başarısız olan ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ unutulmuş durumda, bugün şartlar lehine seyrederse bomba yapabilir . 

 

 

NOT: ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ yazılı at isimlerinin açık hali abone listesine yarış günü gönderilir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyoları cebinize alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir. 

 

</u