28 haziran istanbul at yarışı programı özel sağlam banko

28 haziran istanbul at yarışı programı özel sağlam banko

28 haziran istanbul

 

1.AYAK: Bu kez yarış içi şartların lehine gelişeceği ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ çok şanslıdır. Mükemmel hazırlanan ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ  mesafeden etkilenmezse adını duyurur. İstenilen düzeye ulaşan ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ bu kez ihmal edilmemeli. Kazanma karakteri düşük olsa da yarışı iyi yerde takip etmesi halinde ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ bomba yapabilir.

2.AYAK: ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ekibi bu koşu için çok iddialı dikkat. Yarış içi şartlarda lehine gelişeceğinden kazanma şansı yüksektir. Önde fazla yıpranmazsa ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ sonlarda diri kalıp sürprizi yapabilir.

 

3.AYAK: Kapasitesini henüz yansıtamayan çok sürpriz takip atımız ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ile şu sıralar çok farklılaştı  denilen ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ kuponlarınıza öncelikle yazın. ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ihmale gelmez. Tekrar çimde denenen ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ters bir yarış koşabilir.

 

4.AYAK: ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ gruba göre tamam çok iyi bir at ama karakteri gereği olmadık bir isme geçilebilir. Yarış içi şartlar alehine gelişirse çok sürpriz bir sonuç çıkabilir bu koşudan. Özellikle ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ kuponlarınızda olsun. Varsa tuttuğunuz atlar ekleyiniz.

 

5.AYAK: ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ve ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ arasından bir birinci çıkacaktır.

 

6.AYAK: Bu koşuda ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ve ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ gibi sürpriz takip atlarımız mevcut. Bir de kalitesini yansıtırsa rakip tanımaz denilen ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ mutlaka yazılmalı.

 

 

NOT: ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ yazılı at isimlerinin açık hali abone listesine yarış günü gönderilir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyoları cebinize alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir. 

 

</u