28 Kasım 2018 Bursa at yarışı yorum ve tüyoları

28 Kasım 2018 Bursa at yarışı yorum ve tüyoları

28 Kasım 2018 Bursa at yarışı yorum ve tüyoları

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

28 Kasım 2018 Bursa

NOT: Bugün sadece önerilen ve takipte olan isimleri önereceğiz. Bu atlar altılı kuponu oluşturacak şekilde hazırlanmamıştır. Kendi altılı kuponlarınıza eklemeniz sizin yararınıza olacaktır.

1.AYAK:  ******* takibimizde olan bir isim. Grup sert falan değil çokta müsait bu at için. Yine çok formda katılacak, ancak kazanma karakterinden artık şüphe ettiğimiz için banko öneremiyoruz. Yarış gören ve bursa çim pistin ıslak olması halinde çok koşması beklenen *******  ihmal etmeyiniz.

 

2.AYAK:  Bu koşuda takipte olan ve yakın zamanda kazanması beklenen *******  mutlaka kuponlarınızda olsun.*******  ‘de son zamanlarda çok farklılaştığı söylenmişti ve beklendiği gibi iyi koştu, son yarışını görmezden gelin bu kez adını mutlaka duyurur. Sürpriz konumda olmalarına rağmen ekipçe bu koşuda bu iki isimden birinin kazanmasını bekliyoruz. Bunların yanına en fazla ******* yazılabilir diye düşünüyoruz.

 

3.AYAK:  Mükemmel form durumu ile artık sevdiği pistte *******  geçilmez diyoruz ve BANKO öneriyoruz.

 

4.AYAK:  *******  , ******* ve sürpriz konumda bulunan ama kaliteli kumaşı ile bu grupları geride bırakabilecek potansiyele sahip *******  mutlaka kuponlarınızda bulunsun. Hatta günün en zor koşusu olduğunu net olarak söyleyebiliriz. 

 

5.AYAK:  *******  ,  *******  , *******  ve *******  dörtlüsünden bir birinci çıkacaktır.

 

6.AYAK:  Takip atları *******  , *******  , *******  ve *******  kuponlarınıza ekleyiniz.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.