28 Kasım 2018 İstanbul Altılısı Tüyolu sağlam bankolu hazır kupon

28 Kasım 2018 İstanbul Altılısı Tüyolu sağlam bankolu hazır kupon

28 Kasım 2018 İstanbul Altılısı Tüyolu sağlam bankolu hazır kupon

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

28 Kasım 2018 İstanbul

 

1.AYAK:  *********** için bu kez sorunsuz dediler ve sorun yaşamazsa kolay bile kazanabileceği konuşuldu. *********** ilk yarışında da  önerilmişti.*********** , *********** ve *********** ise yakın zamanda kazanır denilen taylar.

 

2.AYAK:  *********** sprint kısmından bugün bu grupta çok şanslı olacak. *********** size yakın zamanda önerdiğimiz bir isimdi. Bugün ahırdan tekrar önerildi dikkat. ***********  ise her an yarış kazanabilecek formdadır.

 

3.AYAK:  *********** , *********** , *********** ve iddialı olan *********** yazıp rahat izlemeliyiz.

 

4.AYAK:  *********** rakipleri ile çok fazla kilo farkı var ama bırakın kalite farkını yarış içi şartlar bile bu safkana bakıyor. Biz yanına at yazmaya gerek yoktur. Bu kiloda bile tuta tuta kazanması gerekir.

 

5.AYAK:  *********** ahırlar bölgesinde aşırı tutuluyor, genelin banko yazdığı isim. Bizce de kazanmaya yakın, lakin sürpriz konumda olan hem takip hem ahır önerisi 2 isim var ve bunları yazmazsak olmaz. Küçük kuponlar * numarayı banko yazabilir lakin sağlamcılar için *********** ve *********** ikilisini hem yazalım hem de bundan sonraki yarışları için takip edelim.

 

6.AYAK:  Çok zor geçecek bir koşu. Sadece ***********  konuşuldu ve mükemmel durumdaymış. Harici önerilen bir isim olmadı.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.