28 NİSAN 2019 PAZAR ADANA AT YARIŞI YORUMLARI

28 NİSAN 2019 PAZAR ADANA AT YARIŞI YORUMLARI

28 NİSAN 2019 PAZAR ADANA

 

1.AYAK: Bir öneri olmadı, ekibimizce bu ayağı sağlama almak için önerilen sıralama şablondadır.

2.AYAK:  ************* kendisi gibi kazanma konusunda zorluk çeken rakipleri yanında avantajlı şartlarda yarışacağından kazanmasını bilecektir. BANKO

 

3.AYAK:  ************* ahırlar bölgesinde çok tutuluyor, ************* yarış içi şartlardan dolayı şanslı olabilir .Diğer rakipleri ************* ,************* ve ************* olur.

 

4.AYAK:  ************* aradan sonra dinçlik yarışı kazanan favoriyi bugün yarış içi avantajları ile yıkabilir dikkat.  Eğer yarış erken süratlenirse de favori ************* ile beraber ************* de kendine şans bulur.

 

5.AYAK:  ************* harici bir öneri gelmedi. Küçük kupon yapanlar bu atı mutlaka eklesinler. Diğer rakiplerini sıralamada ekledik.

 

6.AYAK:  ************* ve ************* gruptan farklı isimler. Kazanma karakterlerinden dolayı ************* ve ************* hata kollayacaktır.

 

ALTILI ŞABLONUMUZ

1.AYAK: *****
2.AYAK: *
3.AYAK: *****
4.AYAK: ***
5.AYAK: *
6.AYAK: ****

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]