28 NİSAN 2019 PAZAR İstanbul altılı ganyan tüyoları

28 NİSAN 2019 PAZAR İstanbul altılı ganyan tüyoları

28 NİSAN 2019 PAZAR İstanbul

 

1.AYAK:Ahır önerisi ile gelen çok iyi durumdaki iki sürpriz isim ************* ve ************* bugün çok koşacaklar dikkat.

2.AYAK: Bu grupta çok geri planda kalmış olsa da kalitesi ile mutlaka adını duyuracak olan ************* favorimiz. *************  hakkında iyi duyumlar geldi bugün yarın mutlaka kazanır diyorlar bu hazırlıkları boşa gitmezmiş.  Giderek formunu arttıran ve gizliden hedeflenen ************* takibe alınması gereken bomba isim. Her an çok sürpriz bir yarış çıkarabilir.

 

3.AYAK: *************  ilk yarışında çok iddialıydı fakat bekleneni veremedi. ************* da yakında kazanır önerisi ile gelmişti. Binicisi idare edebilirse mutlaka iyi koşar.

 

4.AYAK: Bu koşuya bilenen ************* öncelikle yazılmalı. Mesafeden dolayı yarış içi şartların işine yarayacağını düşündüğümüz ************* mutlaka kazanıra girer.

 

5.AYAK: *************  Bu koşudaki detaylı yorum ve bilgiler yarış günü saat 13:00 ‘da abone listesine gönderilecektir.

 

6.AYAK: *************  Ahır önerisi olarak takibe aldığımız ************* bugün aradığı şartlarda güçlü binicisi ile çok şanslıdır. BANKO yazılabilir.

 

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]