28 Ocak 2019 Bursa At Yarışı Ahırdan Sürpriz Bankolu Tahminler

28 Ocak 2019 Bursa At Yarışı Ahırdan Sürpriz Bankolu Tahminler

28 Ocak 2019 Bursa At Yarışı Ahırdan Sürpriz Bankolu Tahminler

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

28 Ocak 2019 Bursa

 

1.AYAK: Günün belkide en zor yarışı olacak, hemen herkesin çok at yazdığı bir koşu olacak. Ancak biz bu koşuda aldığımız bir tüyoya güveneceğiz ve banko önereceğiz. Bugün ************* için bursaya kazanmaya gidiyor denildi.

 

2.AYAK: ************* yine yarış içi şartlar lehine olacağından yine sürpriz yaparsa şaşırmamalı. ************* ise kazanma özürlü rakiplerinin yanında güç ve kalite olarak öne çıkıyor. *************  bu kilolarda zor kazanacak olsa da kalitesi ile yazılır.  ************* ise daha sağlam kuponlara eklenebilir.

 

3.AYAK: ************* muhtemelen ciddi rakibi ile kilo farkı inmesi ve yarış içi avantalarından dolayı kazanacak. Ancak son yarışında mükemmel formunu belli eden ************* ‘de bu kez yarışı önlerde takip ederse çok başarılı olur.

 

4.AYAK: ************* yine kazanabileceği şartları bulmuş ama bu kez az atlı koşuda riskli banko olur. ************* için de çok koşar bilgisi aldık, hatta ************* ‘da ekleyip rahat izlemek lazımdır.

 

5.AYAK: Bu koşuda takibimizdeki isim ** var, hatta eski abonelerimiz bilirler hemen her yarışında öneririz. formda ve kaliteli bir  at ama sprint ayarlam sorunu çözülmedikçe başarılı olamayacak Bu kez yazmayacağız zira çok daha iyi durumu ve ahırdan da tam not almış şekilde önerilen *************   siz abonelerimize BANKO önereceğiz.

 

6.AYAK: ************* ve ************* grubun güçlü isimleri olsa da yarış içi avantajları bulunan ************* ve *************  ciddi rakipleri olarak yazılmalı. Zira birbirlerini yıpratmadan önde kendi tempolarında giderlerse ikili bile bitirebilirler.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.