28 ocak 2020 adana altılı yorumlarımız

28 ocak 2020 adana altılı yorumlarımız

28 ocak 2020 adana altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bu aralar tam kapasite koşuyor ve ciddi hazırlanıyor. Bugün mutlaka ilk sıralarda adını duyarız. Ciddi rakip olarak kalitesini konuşturması beklenen AT İSMİ GİZLİ yazılmalı.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ  bugün çok tutuluyor. AT İSMİ GİZLİ ise ilk yarışında çok iddialıydı, hedef burası olabilir. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ çok sürprizde değerlendirilmeli.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ,AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ üçlüsünden biri muhtemelen taktiksel savaşta birinciliği göğüsleyecektir.

 

*4.AYAK:* Yarış içi avantajları bulunan AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ yanına kaliteli isimler AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ yazılırsa rahat izlenebilir.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ yüksek kazanma karakteri ile bu rakipler yanında öne çıkıyor. Yinede kaliteli ve formda isimler arasında iyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ ve ekibinin inandığı AT İSMİ GİZLİ kuponlara eklenmeli.

 

*6.AYAK:* Bugün önerilen bir isim yok ama takip atımız AT İSMİ GİZLİ sürpriz kuponlara eklensin zira yarış içindeki teşvik problemi çözüldüğü vakit bomba yapacaktır.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.