28 Şubat 2019 İzmir Bülteni Altılı Ganyan Tüyolu Yorumları Prof

28 Şubat 2019 İzmir Bülteni Altılı Ganyan Tüyolu Yorumları Prof

28 Şubat 2019 İzmir Bülteni Altılı Ganyan Tüyolu Yorumları Professör tüyosu

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

28 Şubat 2019 İzmir Bülteni

 

1.AYAK: İkidir eksik olduğu pistte koşan ************ için bu kez şartlar lehinedir. Biraz riskli görünse de yine ilk ayaktan BANKO ile başlamak istiyoruz.

 

2.AYAK: ************ form tutmuş dediler dikkat. Bu grupta birçok kazanma özürlü at var. Şu sıralar dediğimiz gibi kazanma özürlü atlar yarış kazanıyor, bu tip atları ihmal etmemek lazım.

 

3.AYAK: ************ bu şartlarda bu gruba geçilmez. SAĞLAM BANKO.

 

4.AYAK: ************ yine uygun rakipler yanında kazanma yakın fakat bu kez ************ gibi sinsi bir rakibi var. öndeki rakibini erken atlayıp biraz fark yapabilirse yarışın ciddi favorisine direnebilir .

 

5.AYAK: ************ takibimizde olan bomba isim. mutlaka kuponlarınıza yazın.

 

6.AYAK: Dön gel yapıp yarış gören ************ bugün bombayı patlatmaya yakındır dikkat.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.