28 şubat izmir altılısı tüyolu sağlam yorumlar

28 şubat izmir altılısı tüyolu sağlam yorumlar

28 şubat izmir altılısı tüyolu sağlam yorumlar

 

*1.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

*2.AYAK:* Henüz toparlanamamış görüntüsü olsa da bu kez mutlaka yazmamız önerilen AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun. AT İSMİ GİZLİ kapasitesinin altında koşuyor ama yarış içi şartları lehine yakaladığında çıkış yapacaktır. AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak takibe alınmalı.

 

*3.AYAK:* Bu kez stiline uygun jokeyi ile kazanması hedeflenen AT İSMİ GİZLİ bugün BANKO yazılbilir.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ üstün sürati ile stili rakibi olsa da liderliği bırakmadığı gibi sonlarda da kesmiyor. Dolayısıyla bu rakiplere de mesaefsinde geçit vermemesi bekleniyor. SAĞLAM BANKO

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ yanıltıcı bir gücü var. Aşırı formda olması yarışlarında eze eze kazanması sonucu bugün de birhayli ön plana çıkıyor. Ancak ilk kez sert rakiplerle mücadele edecek . Mutlaka yazılmalı ama tek bırakmak riskli olabilir.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bugün iddialı katılıyor. AT İSMİ GİZLİ  sürprize hazır form durumuna sahip. Daha iyi yerleri hedefleyen AT İSMİ GİZLİ bu grupta ihmale gelmez.

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.