28 şubat kocaeli altılı yorumlarımız

28 şubat kocaeli altılı yorumlarımız

28 şubat kocaeli altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ kalitesini ispatladı. Bugün de üstüne koyarak geleceği bu koşuda yine iddialı olacaktır. AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak geldi.  AT İSMİ GİZLİ çok formda mutlaka yazalım.

 

*2.AYAK:* Takip listemizden AT İSMİ GİZLİ bugün için kuponlarınızda olsun.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ özenle hazırlanan bir isim. Başarılı olabileceği şartları arayarak koşuya kaydı yapıldı. Lakin sert jokey istediğinden birazda kaderi binicisine bağlıdır. Zamanında sprinte kaldırırsa bu atları da geçecektir. Aksi halde koşu karışır.

 

*4.AYAK:* Nihayet zincirleri kıran AT İSMİ GİZLİ mesafe istediğini belli etti. Bugün de uygun şartlarda mücadele edeceğinden BANKO yazılabilir.

 

*5.AYAK:* Yarış içi şartlardan dolayı şansı artan AT İSMİ GİZLİ yanın ekibinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ kuponlara ekleyelim.

 

*6.AYAK:* Kazanma karakteri düşük olsa da AT İSMİ GİZLİ yarış içi şartları lehine yakaladığında affetmeyecektir. AT İSMİ GİZLİ hazırlıkları çok beğenilen bir isim.

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.