28 temmuz 2020 ankara altılı yorumlarımız

28 temmuz 2020 ankara altılı yorumlarımız

28 temmuz 2020 ankara altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Bugün yarın bomba yapar diye kaydettiğimiz AT İSMİ GİZLİ lehine şartları yakalamış durumda. Sürpriz konumdayken değerlendirmeliyiz.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ pistte beğenilen bir isim. Ahır önerileri AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ rakip olarak yazılmalı. Formda AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ sigorta olsun.

 

*3.AYAK:* Çok sürpriz konumdayken iyi grupta önerdiğimiz AT İSMİ GİZLİ bugün dişine göre rakipler yanında çok şanslıdır. Hatta sürpriz severler için BANKO bile yazılabilir diyoruz.

 

*4.AYAK:* Çok ihtimalli bir koşu, az at var ama hangisini çıkartırsanız ondan yatabilirsiniz.

 

*5.AYAK:* Yüksek ganyanlı sürpriz takip atımız AT İSMİ GİZLİ kazanamayıp tabelada bitirince cazipliğini yitirdi. Yinede bugün yazmalıyız. AT İSMİ GİZLİ artan formu ile rakip olur. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİpistte iyi görünenler. Diğer takip atımız AT İSMİ GİZLİ sürprizde değerlendirilebilir.

 

*6.AYAK:* Formunu bulan AT İSMİ GİZLİ  ve yüksek kazanma karakteri ile bu rakipler arasında her zaman ön planda olan AT İSMİ GİZLİ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.