28 temmuz izmir at yarışı ahır önerisi çok sürpriz tüyo

28 temmuz izmir at yarışı ahır önerisi çok sürpriz tüyo

28 temmuz izmir at yarışı ahır önerisi çok sürpriz tüyo ile siz de büyük altılıları hedefleyin.

 

 

1.AYAK: Taylar arasında dikkat edilmesi gereken sürpriz konumdaki YILDIZLI BÜLTEN mutlaka kuponlarınızda olsun, çok iyi hazırlıkları ile çıktığı gibi bitirebilir diyorlar. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN  ile sağlama alınabilir.

 

2.AYAK: Bu pistte çok koşar denilen YILDIZLI BÜLTEN iyi hazırlıkları ile bombayı patlatabilir dikkat. YILDIZLI BÜLTEN için de yakın zamanda bu tip gruplarda kazanmaya başlar denildi.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ,YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ahırlar bölgesinde adı geçen isimlerdir. Ayırımsız yazmanızı öneririz. Özellikle *** yakın takibe alalım bugün olmazsa çok yakında kazanır.

 

4.AYAK: Kısa ara sonrası sorunları çözülmüş vaziyette bu koşuya katılacak olan bomba isim YILDIZLI BÜLTEN kuponlarınızda olsun. Yarış içi şartlar YILDIZLI BÜLTEN lehine. YILDIZLI BÜLTEN ise diğer şanslı isimler.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için bu grupta kolay kazanır diyorlar ama pistten etkilenirse diye sigorta amaçlı YILDIZLI BÜLTEN eklenmeli kuponlara. Hatta savrulma problemi giderilince iyi koşmaya başlayan YILDIZLI BÜLTEN da eklenebilir.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN takibe alınması gereken sürpriz isimler. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN diğer önereceğimiz isimlerdir.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.