28 temmuz pazar istanbul altılısı çok sağlam banko önerisi

28 temmuz pazar istanbul altılısı çok sağlam banko önerisi

28 temmuz pazar istanbul altılısında çok sağlam banko ile sürpriz altılı yorumu

 

 

2. koşuda takip atımız YILDIZLI BÜLTEN mutlaka kuponlarınızda olsun.

3.koşuda YILDIZLI BÜLTEN için sert rakibini geride bırakacak durumda denildi.

1.AYAK: Bir süredir takibimizde olan YILDIZLI BÜLTEN bu kilolarda eksik koşmaz. YILDIZLI BÜLTEN ahır önerisi olarak geldi dikkat.

 

2.AYAK: Tam kapasite koşacak duruma ulaştığı aktarılan YILDIZLI BÜLTEN bugün mutlaka adını duyurur. Bakalım kazanmaya yetecek mi. Ahırdan takibe almamız önerilen YILDIZLI BÜLTEN yazalım. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN lehine şartlarda çok koşabilirler.

 

3.AYAK: Sorunlarından kurtulan YILDIZLI BÜLTEN bugün kalitesini yansıtabilir. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ciddi rakipler.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN  son yarışında rakibine nasıl geçileceğini yazmıştık. Ancak bugün şartlar tam da lehine olacağından kazanmasını bilecektir. SAĞLAM BANKO olarak yazabiliriz.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ,YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTENgöze batan form durumu iyi olduğu aktarılan isimler.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN son yarışından sonra bu formu ile daha iyi gruplarda koşmalı denilmişti. Bu grupta kazanma şansının yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Sorunlarından kurtulamayan bomba isim YILDIZLI BÜLTEN ise çok at yazanlarca değerlendirilmeli zira kaliteli bir taydır.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.