29 ağustos kocaeli altılı yorumlarımız

29 ağustos kocaeli altılı yorumlarımız

29 ağustos kocaeli altılı yorumlarımız

 

 

1.AYAK: Kaba kum kollayan YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazılmalı. Kazanma karakteri düşük olsa da YILDIZLI BÜLTEN buradaki rakiplerden güçlü bir isimdir. YILDIZLI BÜLTEN bu kilolarla bomba yapabilir  dikkat.

 

2.AYAK: Takip listemizde olan YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN mükemmel hazırlıkları ile bu koşuya katılacaklar. İkiliden bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN son yarışı ile hayli göze batmış ve ağır favori olmuş ama bizce bugün yarış içi şartlardan dolayı YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN  gibi rakiplerini de yazmak lazım.

 

4.AYAK: Tamamı zor yarış kazanan isimler arasında favorimiz tabiki de takip atımız YILDIZLI BÜLTEN dir.

 

5.AYAK: Yakında bomba yapar diye not aldığımız YILDIZLI BÜLTEN mutlaka yazın. Buraya iddialı gelen YILDIZLI BÜLTEN ile kaliteli YILDIZLI BÜLTEN diğer rakipleridir.

 

6.AYAK: Önerilen bir isim yok. Burayı kapatmanız önerilir ama kapatmayanlar için özellikle YILDIZLI BÜLTEN mutlaka ekleyin.

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.