29 ağustos perşembe Ankara Altılı Bulmak İçin Tüyolu Yorumlar

29 ağustos perşembe Ankara Altılı Bulmak İçin Tüyolu Yorumlar

29 ağustos perşembe Ankara Altılı Yorumları

 

 

1.AYAK: Ankaraya geri gelen YILDIZLI BÜLTEN ile formda biniciye kavuşan YILDIZLI BÜLTEN öncelikle değerlendirilmeli.  YILDIZLI BÜLTEN bu pisti sevdi, yarış ta süretli gitme ihtimali olduğu için sonlarda yarışa ağırlığını koyup sürpriz yapabilir.

 

2.AYAK: Bugün yarın kazanır denilen takip atımız YILDIZLI BÜLTEN, ahırlarda görüntüsü ile dillenen YILDIZLI BÜLTEN ve son yarışında iddialı önerilen YILDIZLI BÜLTEN arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN önde ilk iki sırada gidip birbirlerini yormadan giderlerse arkadaki rakiplerden sprint yemeyeceklerdir. Muhtemelen yarışın böyle seyredeceğini ve ikisinden birinin kazanacağını düşünüyoruz, ancak inatlaşırlarsa o zaman çarşı karışır.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ekibi bugün de çok iddialı. Ankara pistini severse bu rakipleri geçebilir. YILDIZLI BÜLTEN‘tan bu pistte beklentiler çok yüksek.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ne zaman yorulup ta geçilir diye bekleyen çok fakat bugün de yarış içinde safkanı yoracak ciddi bir rakibi yok. Bu şartlarda yine kazanması olağan sonuçtur. BANKO

 

6.AYAK: İlk yarışında ekibinin güvendiği YILDIZLI BÜLTEN arttırma porblemi yaşayınca bir süre geri alındı ve daha iyi hazırlıklar ile bu koşuya katılacak. Eğer sorunu çözüülmüş ise kazanması beklenebilir. Formda takip atımız YILDIZLI BÜLTEN ile ilk yarışını buraya taşımaası halinde YILDIZLI BÜLTEN kazanma şansı olan isimlerdir. Son olarak hakkında iyi duyumlar aldığımız YILDIZLI BÜLTEN mutlaka yazalım.

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.