29 aralık 2019 adana ahırdan tüyolar

29 aralık 2019 adana ahırdan tüyolar

29 aralık 2019 adana ahırdan tüyolar

 

*1.AYAK:* Günün zor ilk ayağında yarış içi şartlardan dolayı avantajlı olan ************* öncelikle yazılmalı diyoruz.

 

*2.AYAK:* Son yarışında çok güvenilen ************* makineden çıkmamıştı. Bugün bekleneni verebilir. Önceki yarışında takibe almamız önerilen ************* için bugünkü şartlar çok müsait dikkat.

 

*3.AYAK:* ************* ,************* ve ************* arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

*4.AYAK:* ************* dikkat bugün çok koşacaktır. Arasına rağmen *************  ciddi hazırlanmış. Formunu arttırdığı söylenen ************* ihmale gelmez.

 

*5.AYAK:* ************* kazanma karakteri malum bu formuna rağmen birinciliği göremedi henüz. Bugün de ihmale gelmez. Mükemmel ahır bakımı ile ************* her koşuya saldırır. Takip atımız ************* arttırdığı formu ile bu grupta da şanslıdır.

 

*6.AYAK:* Orjinini henüz yansıtamayan *************  dikkat bugün yarın patlama yapacaktır. Düzenli hazırlanan ************* ile son yarışı çok beğenilen ve bugün güvenilen ************* kuponlarda olsun.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.