29 aralık izmir altılı yorumlarımız

29 aralık izmir altılı yorumlarımız

29 aralık izmir altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Mükemmel formu ile bugün de çok güvenilen ************ Herkesin kalesi konumunda. Ancak kalite olarak farklı kumaş olan ************ ihmal edilmemeli. Form tutan ************ ile kazanma karakteri zayıf olsa da bu tip gruplarda başarılı olan ************ sürpriz yapabilir.

 

*2.AYAK:* Afg oranı düşük olmasın rağmen kendisine göre uygun rakipler yanında ************ çok şanslı görüyoruz. Bugün sürprizi yapabilir dikkat.

 

*3.AYAK:* ************ kazanamma huyu çözülünce çok değişti. Formunu yansıttığı her koşuda kazanmaya adaydır. Lakin can çıkar huy çıkmaz durumundan güvenmek riskli oluyor. ************ ve ************  önceliğinde ************ ,************ ve ************ kuponlara eklenebilir.

 

*4.AYAK:* Güç kıyaslaması yapılamayan bu koşuda herhangi bir öneri de gelmemiştir. Kapatılması uygundur.

 

*5.AYAK:* ************ ye dikkat bugün yarın kazanır durumda.  ************ ve ************ ile burası rahat izlenebilir.

 

*6.AYAK:* Takip listemizden ************ bu koşuya çok ciddi işlerle hazırlanıyor. Bu formunu yansıtırsa kazanır diyorlar. BANKO yazılabilir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.