29 Ekim 2018 Pazartesi Bursa Altılı Tahminleri Sağlam Bankolu Tüyolu Altılı Kuponları

29 Ekim 2018 Pazartesi Bursa Altılı Tahminleri Sağlam Bankolu Tüyolu Altılı Kuponları

29 Ekim 2018 Pazartesi Bursa Altılı Tahminleri Sağlam Bankolu Tüyolu Altılı Kuponları

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

29 Ekim 2018 Pazartesi Bursa

1.AYAK:  *******  ahırdan öncelikle önerildi. *******  ve *******  hazırlık olarak iyi göründü, *******  yakın zaman iin sürpriz hazırlıkları var. *******  *******  ve *******  daha sağlam kuponlarda olmalı.

2.AYAK:  *******  için bugün çok farklı göründüğü ve bu görüntsünü yarışa taşırsa muhtemelen kazanacağı söylendi. Sürpriz BANKO olarak yazabiliriz.

3.AYAK:  *******  kolay kazanması gereken bir grupta mükemmel hazırlıkları ile banko yazılabilir..

4.AYAK:  *******  daha sert grupların atı olacak görüntüsü var, ama tam stili oturmadığından aşırı güveniyoruz diyemiyoruz. *******  ara sonrası sorunları çözüldü bilgisi geldi. Son yarışında da dön gel yaptı, bu yarış hedef olduğundan rakip olarak yazmalıyız.

5.AYAK:  *******  bugün pek şans tanınan bir isim olmasada biz mutlaka kuponlarınıza yazmanızı tavsiye ediyoruz. Zira geçenlerde fazla maiden kalmaz diye bildirilmişti ahır tüyolarında.  *******  daha ilk yarışında pistteki görüntüsü ile çok iyi işlere imza atacağını belli etmişti, bugün yarış görmenin avantaı ile daha hazır ve artık kapasitesini gösterecektir. *******  yakında bomba yapar denilmişti. Bugün ihmal etmeyelim.  *******  ise kalitesi malum yarış kazanması yakın olan favori.

6.AYAK:  ******* boş kilolarla yarış içi şartları lehine yakaladığında bomba yapabilecek bir isim. Bugünde öyle şartlar gördüğümüzden mutlaka yazılmasını öneriyoruz. *******  bu pistte başka koşuyor dikkat. *******  ,******* ,******* ,******* ,******* ,*******  ve *******  son ayakta yazılması gereken diğer isimler.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.