29 eylül 2018 cumartesi ankara altılı ganyan tahmin yorum ve tüyolar

29 eylül 2018 cumartesi ankara altılı ganyan tahmin yorum ve tüyolar

29 eylül 2018 cumartesi ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden gelen tüyolar neticesinde birkaç banko adayı ve yakında kazanması beklenen sağlam tüyolar bulunmakta. Ayrıca birkaç hedef yapan isim tüyo geldi.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

29 eylül 2018 cumartesi ankara

1.AYAK: Beklentilerin yüksek olduğu sorunlu ***** bugün çok geri planda kalmış. Sorunlu olmasa zaten bu grupta olmazdı. Düzeldi duyumu geldi. Yarış ta gördü. Normalde iyi durumda oldğuna inanabilsek banko bile önerebiliriz lakin gördüğü yarışta teşviklere cevap alamadığını ve isteksiz olduğunu gördük. Aradan geçen iki haftada dahada iyiye gittiği için mutlaka yazalım. Bir grubun *****‘den ümitli olduğunu belirtmekte fayda var. *****kazanma özürlü ama bu grubu da geçemezse daha nerelere gidecek. ***** ise son yarışından takipte olan isim. ***** ise düzelme sinyalleri olduğundan yazabiliriz. Gördüğünüz üzere ilk ayak önerilen atlar ve kalan favoriler ile oldukça zor.

2.AYAK: ***** mevcut şartlarda bu gruba geçilecek bir isim değil , normalde banko önerecektik fakat ***** için de bugün çok koşar mutlaka yaz denildi.

3.AYAK: Önerilen bir isim yok, çok tutulan ***** ve formda ***** mücadelesi olacağını düşünüyoruz. Hata yaparlarsa ***** ceza kesebilir.

4.AYAK:  Daha çok 1200-1400 cü ***** için 1600 de uygun ancak rakipleri de ciddi olduğundan net banko olarak güvenilemiyor. Biz yinede harika koştuğu pistte kazanmaya yakın olduğunu söyleyebiliriz. Rakip olarak özellikle ***** dikkat. Muhteşem hazırlıkları var ve bu at için her 100 metre bile avantaj olacaktır. ***** ve *****bu tip gruplarda devamlı kazanabilecek kapasitedeler ve yazılırsa sağlama alınmış olur.

5.AYAK: ***** sürpriz konumda olmasına rağmen siz öncelike yazın, ahırlarda çok konuşuluyor, kaliteli bir tay. Fazla maiden kalmaz. *****  ilgilileri bugün taylarından çok ümitli.  ***** ahırdan önerilen isim. Dolayısıyla karışık bir koşu ve kapatılarak rahat izlenmesi gerekir. ***** ve *****  eklenirse daha sağlam bir kupon olacaktır.

6.AYAK: ***** kilo problemi olsa da kapasiteli bir at olduğunu ve bu mesafelerde kazanabileceğini biliyoruz. Çok geri planda kalsa da biz şans verelim. Bir türlü bekleneni veremeyen ***** her koşusunda mutlaka yazacağız, o kritik sorun çözüldüğünde bu tip grupları rahatlıkla geçecektir. Start problemi bulunan ve acemi binicisine rağmen önereceğimiz *****çok formda olduğu söylendiğinden takibe alınmalı. Son koşusuna iddialı giren ancak eli boş dönen ***** ihmal edilmemeli.  ***** kazanmak için bişeyler yapabilir, ***** sorunlu ama kalite olduğundan, ***** ise kazanma özürlü ama formda olduğundan bütçe doğrultusunda yazılabilir.


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.