29 eylül 2018 cumartesi izmir altılı ganyan tahmin yorum ve tüyolar

29 eylül 2018 cumartesi izmir altılı ganyan tahmin yorum ve tüyolar

29 eylül 2018 cumartesi izmir At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

29 eylül 2018 cumartesi izmir

1.AYAK: Koşu görmüş pasif maidenlerin arasında koşu görmemiş isimler haliyle öne çıkıyor. Bunlardan 10.ÖZÜMKARASI için çok iyi dediler. Koşmuş taylardan da 12.YASEMİNSULTAN için bu koşuya sıkı hazırlandı dediler. 3.ÇİNARE yakın zamanda bomba yapacak durumda dikkat. 4.EDATORUNU ve 11.PAMİRA ADA daha sonra eklenebilir.
SIRALAMAMIZ: 10,12,3,4,11

2.AYAK: ***** düzeldiken sonra daha iyi yarışlara imza aacağını belli etmişti. *****kazanma karakteri düşük olmasa bugün çok daha ön planda değerlendirebilirdik .  ***** ise yarış içi avantajlarından dolayı mutlaka yazılmalı. Daha sonra sıralamaya göre tuttuğunzu atları da ekleyiniz.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK: Öncelikle bu koşuda *****  pist çevresinde aşırı güveniliyor ve tek onyanıyor onu belirtelim. Günün banko adayı olarak değerlendirebiliriz. ***** nihayet kazanarak takip listemizden çıktı, ancak bugünkü grupta kazanamaz anlamına gelmiyor, mükemmel durumda olduğundan bugünde yazılmalı.  ***** çok formda ve kalitedir dikkat.  ***** tek yazılmıyorsa *****ve ***** de eklenerek burası rahat izlenebilir.
SIRALAMAMIZ: ***** banko, tek yazmayanlara *****

4.AYAK:  ***** için ahırlar çevresinde çime çıkınca tekrar kazanır yorumları dönüyor. Son yarışını erferans alarak eksik koşarsa diye takip listesi için önereceğimiz ***** ve ***** bomba altılılarda değerlendirilebilir.
SIRLAMAMIZ: *****

5.AYAK:  ***** potansiyelinden son yarışında bahsetmiştik. Bugün çok daha uygun grupta iyi koşup kolay kazanmasını bekliyoruz.
BANKO: *****

6.AYAK: *****  iyi durumda ama kazanma karakteri ancak favori olarak kendini yazdırıyor. Sürpriz kıvamında olan ***** bugün öncelikle yazın. Zira yarış süratli giderse sonlarda adını duyurur. Takipte alınması gereken ***** kuponlarınıza mutlaka yazın. Günün en zor koşusu olduğu aşikar.
SIRALAMAMIZ: *****


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.