29 eylül adana sağlam bankolu altılı yorumları

29 eylül adana sağlam bankolu altılı yorumları

*29 eylül adana sağlam bankolu altılı yorumları*

 

*1.AYAK:*  Yarış gören ************, kaba kumda çok koşan ************ ve bu rakipler yanında şuanki üst düzey formu ile öne çıkan ************ bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*2.AYAK:* Bu aralar yarışlarında yokları oynasa da her an çıkış yapabilir denilen bomba isim ************ kuponlarınızda olsun. ************ ve ************ rakipleridir.

 

*3.AYAK:* ************ şuanki formu ile favori olmayı hak ediyor , ************ dinçlik yarışlarını çok iyi yapan bir isim , pist ve mesafe lehineyken ihmal edilmemeli. ************ sigorta.

 

*4.AYAK:* Kesinlikle riske girilmemesi gereken bir ayak. Mesafe ve şartlardan dolayı ************ öne çıkarılabilir ama onun da kazanma karakteri malum. Dolayısıyla bütçe doğrultusunda kapatınız.

 

*5.AYAK:* Bugün pek şans verilmeyecek olan ************ dikkat edin. Kapasitesi yüksek ve güzel görüntüsü ile her an bomba yapabilir . Rakip olarak son yarışını tekrarlarsa ************ çok şanslı olur.

 

*6.AYAK:* Bir süredir takibimizde olan ************ için ilgilileri bugün tam hedef adanaya getirdiler. Bu rakipleri kolay geçmesi gerekir. SAĞLAM BANKO

 

 


NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.