29 eylül istanbul ahırdan önemli sürpriz tüyolar

29 eylül istanbul ahırdan önemli sürpriz tüyolar

29 eylül istanbul ahırdan önemli sürpriz tüyolar

 

İkinci koşuda ilk kez koşan taylar arasında çokta şans verilmeyen ancak harika görüntüsü ile bomba yapabilir denilen ************* bahislerinizde değerlendirin.

 

*1.AYAK:*  İddialı olduklarını öğrendiğimiz ************* ve ************** yanına il il dolaşan atkip atımız ************* ekleyelim.

 

*2.AYAK:* Canı istediğinde çok daha sert grupları geride bırakabilecek ikili ************* ve ************* arasında bir yarış olacağını düşünüyoruz.

 

*3.AYAK:* ************* bu tip mesafelerde sprinter olarak yazılması gereken tek isim. Geçilme ihtimali ************* nun boş kalıp bitirmesi ile olacaktır. 

 

*4.AYAK:* Şu sıralar üst düzey koşan ************* yarış içi çok ta alehine bir durum gerçekleşmezse yine kazanacaktır. *BANKO*

 

*5.AYAK:* İlgililerinin titizlikle hazırladığını belirten ata yakın bir dostumuz *************  için ilk yarışını kazanır demişti. *BANKO* tercih edilebilir.

 

*6.AYAK:* Kazanma karakteri düşük olmasa gelen duyuma göre ************* *BANKO* bile tercih edilebilir di. ************* için de iyi duyumlar geldi takibe almak lazım.

 

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.