29 Kasım 2018 Perşembe İzmir altılı ganyan kuponu 3 sağlam bankolu özel ahır tüyolu

29 Kasım 2018 Perşembe İzmir altılı ganyan kuponu 3 sağlam bankolu özel ahır tüyolu

29 Kasım 2018 Perşembe İzmir altılı ganyan kuponu sağlam bankolu özel ahır tüyolu

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

29 Kasım 2018 Perşembe İzmir

 

1.AYAK:  Koşuda kalite olarak öne çıkan isimler mevcut ama bunlardan en çok form sıçraması gösteren ***********  sizlere banko önereceğiz, pekte beklentisi olmayan kum pistte bile harika koşan reflex bugün bu grupta sevdiği pistte yine kazanmasını bilecektir. Cazip banko olarak değerlendirebiliriz.
BANKO: *

 

2.AYAK:  *********** için grup müsait, form durumu mükemmel, kazanması için tüm şartlar lehine ve net banko olarak karışımıza çıkıyor. Bu koşuda takip listesi için *********** ahır önerisi geldi, gücü bu gruba yeterse bombayı patlatabilir ama siz iyi koşmasa bile takibe alın sonraki yarışını kazanabilir.
BANKO: *

 

3.AYAK:  *********** ahırlarda çokça dillenen bir at. Sürpriz konumda olmasına rağmen bir grup aşırı güveniyor. *********** ve *********** ise çok formda olduklarından mutlaka yazılmalı.
SIRALAMAMIZ: ***

 

4.AYAK:  Bu rakipler arasında biraz geri planda kalmış ama kalitesinin tartışılmaması gereken *********** bugün özellikle de yarış içi şartlar lehineyken geçilmemesi lazım. Günün en güvenilir bankosu olarak öneriyoruz.
BANKO: *

 

5.AYAK:  Takip listesinden artık kazanmalı denilen 7.MOGAN GÜZELİ sürpriz banko olarak yazılabilir. Bu at haricinde önerilen bir isimde olmadığından güvenmeyenler bu koşuyu kesinlikle kapamalıdır.
BANKO: *

 

6.AYAK:  *********** pist çevresinde aşırı güvenilen bir isim. Ama kazanma özürlü atların banko olarak yazılmaması konusunda tecrübeliyiz. Yakın zamanda yarış kazanır denilen *********** ihmal edilmemeli.  *********** ‘in start sorununu takısal çözümlerle bulmaya çalışan ilgilileri eğer sorunu çözmüşse bombayı patlatabilir dikkat.
SIRALAMAMIZ: ***

NOT: Arkadaşlar hangi ayak sağlam diye sormayın, zaten azar atlı çok bankolu yorumlar var. Kendi kuponunuza içinize sinen bankoyu tek bırakın, şans yanınızda olsun.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.