29 kasım izmir at yarışı güncel yorumlar

29 kasım izmir at yarışı güncel yorumlar

29 kasım izmir at yarışı güncel yorumlar

 

*1.AYAK:* Bir türlü bekleneni veremeyen *********** bugün yazılmalı. Bu mesafelerde çok koşan *********** ihmale gelmez. Düzeldiği söylenen *********** ile bu aralar çok iyi durumdaki *********** kuponlarda olsun.

 

*2.AYAK:* Bir süredir takibimizde olan *********** için tüm şartlar lehineyken artık kazanmalı diyoruz ve BANKO öneriyoruz. 

 

*3.AYAK:* İyi yarışlarını birinclikle süsleyemese de kapasitesini yakınen bildiğimiz *********** bugün bomba yapabilir. Mükemmel formunu devam ettiren *********** sigorta.

 

*4.AYAK:* Artık seriye bağlar denilen *********** yanına ciddi hazırlanan ***********, formda *********** ve ahır önerisi *********** yazılmasını öneriyoruz.

 

*5.AYAK:* Çoğu kazanma özürlü tayların arasında takip atımız *********** önereceğiz. Çok ciddi extra koşan bir rakibi çıkmazsa kazanacaktır ancak kazanma karakterinden dolayı da istediğiniz atı rakip yazabilirsiniz.

 

*6.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı. Günün net en zor koşusu olacaktır.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.