29 Mart 2019 Kocaeli tüyolu altılı yorumlarımız

29 Mart 2019 Kocaeli tüyolu altılı yorumlarımız

29 Mart 2019 Kocaeli

 

1.AYAK: Bir süredir takibimizde olan ************* yarış içi şartları lehine bulduğunda kazanacaktır. Bugün de bir at haricinde bunu engelleyecek bir isim yok. Eğer jokeyi hata yapmazsa onu da kolay atlatıp biriniliğe uzanacaktır. BANKO


2.AYAK:
  Formsuz görüntüsünden dolayı rakipleri tarafından dikkate alınmazsa ************* büyük bomba patlatır dikkat. Eğer eksik koşarsa ************* ve ************* devreye girer.

 

3.AYAK: ************* gruptan güçlü ve şuan çok formda. Bu şartlarda bu rakiplere geçilmemesi lazım. Lakin takipteki bir isim var ki biraz daha güçlü bir jokeyle yarışsa muhtemelen sürpriz yapar derdik. Yine değerlendirip değerlendirmemek size kalmış. Bu isim *************.

 

4.AYAK: Bugün değişik bir taktikle liderliği alarak bile koşabilecek olan ************* bu şartlar da bu rakiplerini geçebilir. BANKO

 

5.AYAK: Bu koşuda altılı ganyan açısından ters köşe olabilirsiniz. Biz ************* için iddialı duyumlar aldık. Bu kanaldan genelde boş tüyo gelmez. Sürpriz BANKO olarak yazıp altılı ganyanı cazip ikramiyelere taşımayı hedefleyebiliriz.

 

6.AYAK: Bugün yarın kazanır denilen *************  ve kazanma karakteri zayıf olsa da bugün için iddialı olan ************* arasından bir birinci çıkacaktır.

 

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44