29 mayıs 2019 sağlam istanbul kuponu tüyolu altılı yorumu

29 mayıs 2019 sağlam istanbul kuponu tüyolu altılı yorumu

29 mayıs 2019 istanbul

 

1.koşuda: Ekibinin iddialı olduğu  ************* kuponlarınızda değerlendirin.

2.koşuda: Takibimizde olan ve bugün yarın kazanır diye not ettiğimiz ************* önceliğinde, bugün çok koşması beklenen ************* ve iyi bir tay olduğundan sürekli bahsedilen ************* mutlaka yazın.

3.koşuda: Çok daha iyi yerlerde koşacak olan ************* bugün kendisine göre uygun grupta adını duyurması gerekir. Aksi halde son dönemdeki formunu arttırın ve yakın takibimizde olan ************* devreye girer.

4.koşuda: ************* lehine şartlarda uygun rakiplerini geçmesi gerekir. BANKO

*************

1.AYAK: ************* ahırlar bölgesinde çok tutuluyor. Lakin burada takip atımız ************* var ve ihmal edilmemeli. Yarış içi idaresi zor bir tay olduğundan gücünü gösteremiyor ama yarışa tam kapasite katıldığı gün bombayı patlatacaktır dikkat.

2.AYAK: Israrlı binicisinden artık kurtulan ve bizce stiline uygun biniciye kavuşan ************* bugün çok koşacaktır dikkat. ************* mükemmel formu ile kendine mutlaka şans bulur.

 

3.AYAK: Bu koşu yorumu saat 13:00 da abone listesine gönderilecektir.

 

4.AYAK: ************* için iyi duyumlar geldi. Mutlaka öncelikle kuponlara yazın.

 

5.AYAK: ************* kazanması uzun sürmez diye not etmiştik. Bugün de nispetten uygun rakipler yanında muhtemelen kazanması zor olmayacaktır. BANKO

 

6.AYAK: ************* uygun grubu geride bırakması bekleniyor. Kazanma karakterinden dolayı yanına birkaç isim ekleyebiliriz.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44