29 Ocak 2019 Adana Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

29 Ocak 2019 Adana Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

29 Ocak 2019 Adana Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

29 Ocak 2019 Adana

 

1.AYAK: Ahırdan gelen öneri ile ************* ve uzman ekibimizin öne çıkardığı ************* arasından bir birinci çıkacaktır. önceki yarışında artık kazanır dediğimiz *************  ise yine etkili olacağı şartları bulduğundan sigorta amaçlı yazılabilir.

 

2.AYAK: Bu kez pisti de lehine bulacak olan ************* için hiç geçilmez tüyosu geldi. SAĞLAM BANKO.

 

3.AYAK: Bugün beklentilerin yüksek olduğu ************* yanına hedefli hazırlanan ************* ve çok sürprizde değerlendir denilen ************* yazılmalı.

 

4.AYAK: Yarış içi avantajları elinde bulunduran ************* bu şartlarda bu rakiplere geçilmez. Yani herhangi bir aksilik olmazsa yarış içinde en azından şuanki favoriye geçilmeyeceğini söyleyebiliriz.  Sadece yarış gören ve mükemmel görüntüsü var denilen ************* çok koşmazsa ** bizce kazanır. Sağlamcılar iki atı ayırmasın.

 

5.AYAK: Ahırından gelen bilgi doğrultusunda *************  bu rakipler yanında GEÇİLMEZ BANKO olarak öneriyoruz. Hem yarış içi avantajları olduğundan hem de ciddi rakibinin eksik yanları olduğundan dolayı bizce rakipsiz bankodur.

 

6.AYAK: ************* için bir grup kolay kazanır diyor, yani atı görebilenler çok güveniyor. ************* ve ************* formda atlar kontejanından eklenebilir.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.