29 Ocak 2019 Kocaeli Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

29 Ocak 2019 Kocaeli Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

29 Ocak 2019 Kocaeli Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

29 Ocak 2019 Kocaeli

1.AYAK: Ahırlar bölgesi************ ve ************ arasından bir birinci çıkar diyor. Bu kez ilgililerinin iddialı olduğu ************ de yazarsak rahat bir yarış izleriz.

2.AYAK: 2 At ile çok rahat bir yarış izleyeceğiz. Bunlarda ************ için artık kazanır diyorlar. ************ de takip listemizde olan kısa zamanda kazanacak bir isim. Yani bu atlar dışına çıkmaz.

3.AYAK: ************ ekibi çok iddialı. Bu koşuda yarış içi şartlardan dolayı şanslı olan ************ ,************ ve ************ ‘da muhakkak yazılmalı.

4.AYAK: Çok sürprizde olsa da ************ öncelikle yazın zira gizli gizli artan formu var bomba yaparsa şaşırmamalı. ************ ve************ ahır önerileri olurken, sağlam kuponlarda burayı kapatınız.

5.AYAK: Yarışın favorisi takibimizdeki bir isim ama kazanma karakterinden dolayı başarılı olamadığından bu kez güvenilemez, rakipleri de denk olduğu için burayı da kapatmalıyız. Zorlu bir program olduğundan biz bütçe doğrultusunda iki takip atını virgülden önce bıraktık.

6.AYAK: ************ VE ************ ikilisi rakiplerinden ayrı kefede dursa da biz bu koşuda artık start sorunu halledilen ************ ‘ın çok koşacağını düşünüyoruz. Hatta Bütçe doğrultusunda riskli olsa da banko yazabiliriz.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.