29 şubat 2020 istanbul altılı yorumlarımız

29 şubat 2020 istanbul altılı yorumlarımız

29 şubat 2020 istanbul altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ için iddialı cümleler duyduk, son yarışı görmezden gelin bugün çok koşacak deniliyor. AT İSMİ GİZLİ ise mutlaka takibe almamız gereken bir at, formundaki gözle görülür artışı bugün yarışa taşırsa sürprizi yapar.

 

*2.AYAK:* İlk yarışında aşırı güvenilen AT İSMİ GİZLİ başarılı olamamıştı, dikkatle izleyenler binicisinin tay aşırı güvendiğini, gereksiz beklediğini, trafik sorunu yaşadığını ve tayı dışarı almak için çok zaman kaybettiğini farkederler. Bu yarışından sonra daha da iyi duruma geldiği söylendi. Pistte çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ bugün yarın kazanır durumda dikkat. Çok sürpriz konumdaki AT İSMİ GİZLİ takibimizdeki kaliteli bir tay ancak yarışlarında bekleneni verememiş ve istanbula getirilmiş. Bugün de umutları yok gibi apranti bindirmişler. Ancak liderliği alır ve önde rahat bırakılırsa neden olmasın diyebiliriz.

 

*3.AYAK:*  AT İSMİ GİZLİ bu rakiplerden üstün olabilir fakat kazanma karakteri çok iyi bir isim değil. Bu sebeple bizim favorimiz bu aralar kazanması beklenen AT İSMİ GİZLİ

 

*4.AYAK:* Ahırlar bölgesi illede AT İSMİ GİZLİ diyor. AT İSMİ GİZLİ ise mükemmel form durumuna istinaden sigorta amaçlı yazılmalı. Sağlamcılar AT İSMİ GİZLİ  de ekleyebilir zira favori olduğunda aldatan kazanamayan bir isim. Bugün favori olmadığı için ters koşabilir.

 

*5.AYAK:* Günün zor koşusunda bu kez daha hazırlıklı olan AT İSMİ GİZLİ mutlka yazılmalı.  AT İSMİ GİZLİ için de bu kiloyu kaldırır dediler.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ çok formda ve kaliteli bir isim. Kazanma konusunda geç kaldır diyebiliriz. Bugün için binicisi tayı daha iyi tanıdığı için hata yapmayacağı ve kazanacağını düşünüyoruz. BANKO

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.