29 şubat adana altılısı özel yorumlar

29 şubat adana altılısı özel yorumlar

29 şubat adana altılısı özel yorumlar

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ hayatının en iyi durumuna getirişmiş fakat kazanma karakteri zayıf. Yarış görüp toparlandığını belli eden AT İSMİ GİZLİ her an sürpriz bir yarış kazanabilir dikkat.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ilk yarışında sürpriz konumdaydı ve ilgililerinin çok iddialı olduklarını yazmıştık. Zira sprintte çok geç kalıp trafik sorunu da yaşayınca ikincilikle yetinmişti. Bugün artan form durumu ile bu rakiplere geçilmemesi gerekir. SAĞLAM BANKO

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ,AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ üçlüsü ahır önerisi olarak not ettiğimiz isimler.

 

*4.AYAK:* Bu grupta artık ayırım yapmak yanlış olur. Her isim ben kazanırım diyor. Net olarak AT İSMİ GİZLİ favorimiz diyebiliriz ama yarış içi taktikler sonucu değiştirebilir.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİve AT İSMİ GİZLİ ahırlar bölgesinde konuşulan isimler. Rakipler pasif olduğundan yarış bu iki tay arasında olur düşünüyorlar. Lakin ilk yarışından sonra takibe almamız önerilen AT İSMİ GİZLİ bu kez iç start avantajı ile öne erken gelip sonlarda bu rakiplere direnerek bomba yapma peşinde olduğundan dikkat edilmeli.

 

*6.AYAK:* Genelde sırası gelenin kazandığı bir grup, sadece iyi hazırlandığı söylenen AT İSMİ GİZLİ bizim önereceğimiz isimdir.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün

cep

telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı

yorumu halinde size iletilir.