29 Temmuz 2018 pazar İstanbul At Yarışı Tahminleri

29 Temmuz 2018 pazar İstanbul At Yarışı Tahminleri

29 Temmuz 2018 pazar İstanbul At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

29 Temmuz 2018 pazar İstanbul ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK: *****   gruptan üstün ve ile kazanmaya çok yakın, fakat ahır bölgesinden yakın bir dostumuzdan aldığımız duyuma göre bu koşuda ***** çok sıkı hazırlanmış ve yarış içi avantajlı durumunu taktiksel olarak koşuya aktarabilirse kazanmaya çok yakındır. Mutlaka kuponlara yazalım.
SIRALAMAMIZ: ***** 

2.AYAK: Sürpriz konumda olmasına rağmen *****  ilk at önerildi. *****  ise bu koşuya iddialı hazırlanmış. *****  mutlaka yazılmalı. Daha sonraki rakipleri sıralamadan takip edip yazabilirsiniz.
SIRALAMAMIZ: ***** 

3.AYAK: ***** *****  ve *****  arasından bir birinci çıkacak muhtemelen. Ayırımsız 3 atıda yazalım.
SIRALAMAMIZ: ***** 

4.AYAK:  *****  ve *****  bu koşuda önerilen isimler oldular.
SIRALAMAMIZ: ***** 

5.AYAK:*****  çok hazır ve grupta güç olarak öne çıkıyor, *****  ise yarış içi avantalarından dolayı muhakkak kuponlarda olmalı. Bizce 2 at yeterli ama farklı kurgular için rakipleri sıralamada virgülden sonra eklenmiştir.
SIRALAMAMIZ: ***** 

6.AYAK: *****  yine çok güvenilen bir at. Bugün için çok koşması beklenen *****  ‘ ta kuponlara yazın ve takip listenize alın.
SIRALAMAMIZ: ***** 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.