29 temmuz bursa altılısı tüyolu yorumları

29 temmuz bursa altılısı tüyolu yorumları

29 temmuz bursa altılısı tüyolu yorumları ile altılı kuponlarınıza sürpriz isimleri ekleyip başarı oranınızı arttırın.

 

 

 

1.koşuda: Buraya hedefli gelen YILDIZLI BÜLTEN ile starta kalmazsa bomba patlatır denilen YILDIZLI BÜLTEN kuponlarınızda olsun.

2.koşuda: YILDIZLI BÜLTEN ahır önerisi olarak yazmamız önerildi.

_______________

1.AYAK:  Takip atımız YILDIZLI BÜLTEN için lehine şartlar oluşunca sert grupta bile başarılı koşması olağan bir sonuçtu. Bugün nispetten daha uygun grupta kazanma olasılığı yüksektir. Başka önerilen bir isim olmadı.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ekibinin çok inandığı bir tay. Kazanma özrü yoksa bu grupta lehine şartlarda ve mesafede kolay kazanmalıdır. SAĞLAM BANKO 

 

3.AYAK: Bu koşuda hazırlık bakımından YILDIZLI BÜLTEN ,YILDIZLI BÜLTEN ,YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN bize önerilen dört isim oldu.

 

4.AYAK: Kazanma karakterleri düşük birçok formda ismin yer aldığı bu koşuda riske girmenizi önermiyoruz. Zira zaten zor kazanan isimlerin nasıl performans sergileyeceği yarış içindeki gidişatta bağlı olacak.

 

5.AYAK: Çok yakında kazanır diye iddiasını koruyan YILDIZLI BÜLTEN  bu kez bunu başarabilir. Ciddi hazırlandığı söylenen YILDIZLI BÜLTEN takibe alınmalı.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN uygun rakipler yanında kazanmasını bilmeli.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.