29 temmuz kocaeli altılı ganyan tüyolarımız

29 temmuz kocaeli altılı ganyan tüyolarımız

29 temmuz kocaeli

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN burya çok iddialı getirildi. Kolay kazanır yorumları var. SAĞLAM BANKO olarak yazılabilir.

2.AYAK: Şu sırlar yarışlarında yokları oynasa da iyi hazırlandığı bilgisi gelen YILDIZLI BÜLTEN sürprizi yapabilir. YILDIZLI BÜLTEN yarış içi şartlar lehine yarışacak. YILDIZLI BÜLTEN ise kendisine göre uygun rakipler yanında değerlendirilmeli.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN yine kazanmak için iddialı olan bir at. YILDIZLI BÜLTEN ise bu kez taktiksel olarak eksik iyi yerlerde bitirir.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN yine kazanabilecek şartlarda yarışacak ancak bu kez YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN gibi ciddi rakipleri olacak.

 

5.AYAK: ** dışında önerilen bir isim olmadı. Bütçeler doğrultusunda bu ayağı sağlama almanızı öneririz.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN tekrar kazanma ihtimali yüksek olan sevdiği piste getirildi. Bugün uygun rakipler yanında bunu başarabilir. YILDIZLI BÜLTEN ,YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN  diğer önerilerimiz.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.