3 ağustos 2018 cuma bursa altılı tüyosu gerçek ahır bilgileri

3 ağustos 2018 cuma bursa altılı tüyosu gerçek ahır bilgileri

3 ağustos 2018 cuma bursa At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ve ahırlardan aldığımız tüyoları uzman ekibimizin bilgisi ile birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.
Tahminlerimiz aşağıdaki gibidir;

 

3 ağustos 2018 cuma bursa ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  Uzman ekibimiz yarış içi şartlardan dolayı ***** kazanmasını bekliyor, ahırlardan ise ***** startta kalmazsa bugün adını duyurur dediler. İki at ile ilk ayağı …
SIRALAMAMIZ: *****

2.AYAK: 3.GOMEZ için gruptan güçlü ve start sorunu halledildi denildi. Uzman ekibimiz de startta kalmazsa rahat kazanacağını belirtti,
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK: Düzenli aralıklarla koşup formunu arttıran ve titiz bir çalışma ile yarış kollayan kaliteli ***** artık kazanması gereken grupta start alacak. Şuanki form durumu ahırdan aldığımız bilgiye göre mükemmel durumda. Bu formu ile bu rakiplere geçilmez diyoruz ve BANKO öneriyoruz.
BANKO: *****

4.AYAK: Bu koşuda şöyle bir durum var. ***** şuanki formu ile özellikle bursada bu rakipleride geçmesi çok doğal.  Lakin bir grup ***** iddialı. Ancak uzman ekibimizce obrada gelmezse ***** nasıl koşacağı meçhulken ciddi bir sürpriz çıkabileceğini düşünüyor.*****
SIRALAMAMIZ: *****

5.AYAK: Ahır önerisi ***** önce yazalım.***** ve ***** yazarsak sanırım bu ayağı geçebiliriz. Hatta sağlamcılar ***** de yazsın.
SIRALAMAMIZ: *****

6.AYAK: *****, ***** ve ***** ahır önerileri oldular. Birde çok sürpriz bir at önerildi, hem bugün yazmanız için hem de takip listenize almanızı önereceğimiz isim ***** ‘dir.
SIRALAMAMIZ: *****

 

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.