3 eylül 2019 salı ankara at yarışı tüyolu yorumları

3 eylül 2019 salı ankara at yarışı tüyolu yorumları

3 eylül 2019 salı ankara at yarışı tüyolu yorumları ahırdan özel bilgiler

 

 

 

ilk altılı 2. koşuda ekibinin çok iddialı olduğu YILDIZLI BÜLTEN için kazanır diyorlar. Sadece takip listemizdeki YILDIZLI BÜLTEN den çekiniyoruz zira başarılı olduğu ankara pistinde uygun kilosu ile mücadele edecek. Farklı koşabilir.

_______

İkinci altılı:

 

1.AYAK: İstanbulda lehine şartları yakaladığı halde yarış içerisindeki yerini almakta geciktiği için kazanamayan YILDIZLI BÜLTEN ankaraya iddialı geliyor. Yarış yine lehine gelişirse bu kez affetmeyecektir. Yarış tersine seyrederse de YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN etkili olacaktır. Sürprizde ise binici tercihi ile yarışacak olan YILDIZLI BÜLTEN yazılmalı.

 

2.AYAK: İleride çok kaliteli bir at olacağı söylenen YILDIZLI BÜLTEN beklentileri karşılayan performanslar sergiliyor. Bugün nispeten uygun grupta kazanmayı başarabilir. Çok sürpriz konumdaki YILDIZLI BÜLTEN bugün boş kilo ile sevdiği mesafeye çıkacak, dikkat etmek lazım.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN rakiplerinden çok ayrı tutuluyor ahırlar bölgesinde.

 

4.AYAK: Çok riskli bir ayak altılı ganyan için. Sağlam kuponlar kapatmalı.

 

5.AYAK: Günün en SAĞLAM BANKOSU olarak YILDIZLI BÜLTEN  önerildi. Mutlak birincilik bekleyen ekibi yarış içi talihsizlik yaşamazsa rahat kazanır diyor.

 

6.AYAK: Yarış içi şartların yarayacağı isimler YILDIZLI BÜLTEN sprint ayarını düzgün yapması halinde beklediği birinciliğe ulaşabilir. YILDIZLI BÜLTEN kilo kaldırır ve bugün lehine şartlarda etkili olması beklenebilir.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.