3 ağustos ankara at yarışı ahırdan tüyolar yorumlar

3 ağustos ankara at yarışı ahırdan tüyolar yorumlar

3 ağustos ankara at yarışı ahırdan tüyolar yorumlar

 

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN hakkında grubun kaliteli isimleri olarak bahsediliyor, muhtemelen bu ikiliden bir birinci çıkacaktır.

 

2.AYAK: Son yarışında iyi hazırlandığı belirtilen YILDIZLI BÜLTEN bunu yarışa yansıtmış ama kazanmayı başaramamıştı, bugün bekleneni verebilir. Bu aralar artık kazamalı denilen müzmin maidenler YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ihmale gelmez.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ekibi bu kez daha iddialı katılıyor. Takip listemizde olan sürpriz isimler YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN  ihmale gelmezler. Sigorta olarak YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN da yazılmalı diyoruz.

 

4.AYAK: Birbirini her zaman geçebilecek kapasitedeki arapların bu zor mücadelesinde banko arayanlara YILDIZLI BÜLTEN öneriyoruz. Çok daha ciddi işlerler katılacağı bu koşuda hata yapmazsa kazanmaya yakındır.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN grubun kaliteli ismi ancak yarış içi şartlardan dolayı ön gruptaki dirençli isimler YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN kuponlarda olmalı.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ilk yarışında çok sağlam banko olarak önerilmişti. Binicisinin aşırı güvenmesi sonucu öndeki dirençli rakibini atlayamadı ve kaybetti. Bugün aynı hatayı yapmazsa kazanmaso normal sonuç olur. Fakat ya kazanma özürlüyse , ya yine öndeki atı atlayamazsaa diye takip atlarımızı yazmakta fayda var. İlk yarışında iddialı katılan ancak pistten etkilenen YILDIZLI BÜLTEN bu kez şansını çimde deneyecek . Yine takibe almamız önerilen YILDIZLI BÜLTEN için ileride çok iyi bir at olacağı söyleniyor.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.