3 ağustos cumartesi izmir sağlam bankolu altılı

3 ağustos cumartesi izmir sağlam bankolu altılı

3 ağustos cumartesi izmir sağlam bankolu altılı yorumlarımız

 

 

1.AYAK: Son yarışında ne kadar ciddi hazırlandığını ve bomba yapabileceğini belirttiğimiz YILDIZLI BÜLTEN  bizi yanıltmadı, iyi koştu ancak yetiştiremeyince kazanamamıştı, bugün uzayan mesafede yarış içi şartlar da lehine gelişirse çok koşar yine. Bu kez YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN isimlerini de değerlendirmenizi öneriyoruz.

 

2.AYAK: Yakın takibimizde olup kazanması uzun sürmez denilen YILDIZLI BÜLTEN, çok kabiliyetli bir tay olduğu aktarılan YILDIZLI BÜLTEN ve sert gruptan gelen YILDIZLI BÜLTEN yazılmalı.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN dışında iyi görünen bir isim olmadığı söylendi. Bu iki isim eksik koşarsa çarşı karışır.

 

4.AYAK: Yarış gördükten sonra seri yapar denilen YILDIZLI BÜLTEN için yine uygun bir grup burası. SAĞLAM BANKO

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ilgililerinin güvendiği bir isim. YILDIZLI BÜLTEN ise ilk yarışında önerilmişti, bugün daha hazır yarışacak , mutlaka yazılmalı.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ekibi izmir de bu şartlarda geçilmeyiz diyorlar. Altılı kurgularınızda zorlanıyorsanız bu atı BANKO olarak deneyebilirsiniz.

 

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.