3 Aralık 2018 Pazartesi Bursa Altılı Yorumlarımız

3 Aralık 2018 Pazartesi Bursa Altılı Yorumlarımız

3 Aralık 2018 Pazartesi Bursa Altılı Yorumlarımız

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

3 Aralık 2018 Pazartesi

 

1.AYAK:  Son yarışında sert grupta sizlere önerdiğimiz ********* o koşuya çok sıkı hazırlanmıştı ve grubun sertliğine rağmen yine çok iyi koştu. Bugün nispetten çok daha uygun rakipler yanında çok daha şanslıdır, çok kısa ara sonrası etkilenme olasılığıda var. Bu sebeple yanına ahır önerisi 9.EFE YÜREK muhakkak yazalım. ********* ekibinin bursa kumunda iddialı olduğunu da belirtelim.

 

2.AYAK:  ********* takip listesinden gelen sürpriz isim. ********* ise form tuttuğu söylendi. Favori isimlerin yarış içi dezavantajları olduğundan oldukça riskli bir koşu olacak. Dolayısıyla Altılı kuponlarınız için ters isimler de önereceğiz. ********* , ********* , *********.

 

3.AYAK:  ********* ilgilileri bu kez kazanma sorununu tamamen giderdiklerini düşünüyorlar, ********* bugün yarın kazanır durumda olduğu aktarıldı.

 

4.AYAK:  Bursa kumundaki ilk kötü yarışına rağmen ilgilileri ********* bu pistte iyi koşacağını biliyordu, bu kez daha net bir şekilde iddialılar. BANKO

 

5.AYAK:  Çimde bekleneni veremeyen takip atı ********* tekrar kum pistte daha da tecrübeli bir şekilde daha iddialı olacaktır. İlk yarışında dön gel yapan ve çok kaliteli olduğundan bahsedilen ********* ihmal etmemek lazım.

 

6.AYAK:  ********* yine iyi hazırlanmış, *********  takip listesinden yazmamız gereken isim. ********* şu sıralar bomba hazırlığında dikkat. *********  kalite kontejanından yazılmalı. ********* hep iyi durumda. ********* kaliteli bir tay ve uzun arasına rağmen ciddi hazırlıkları ile etkili bir dinçlik yarışı yapabilir. ********* ise bomba köşesinden yazalım zira form sıçraması var ama yarışlarda henüz yok.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.