3 aralık 2019 adana altılı yorumlarımız BANKO çifte

3 aralık 2019 adana altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Mesafesini bulan ***********  çok şanslı olacaktır. Üst düzey formları ile *********** ve ***********  ihmale gelmez. 

 

*2.AYAK:* *********** için yarış içi şartlar lehine gelişirse kazanır demiştik nihayet bombayı patlattı, ayı şartları yine bulursa yine kazanabilir. Benzer şartlarda *********** şanslı olacaktır. Bugün önerilen *********** takibe alalım yakında kazanır. Satıldıktan sonra çok ilgilenilen ve değiştiği söylenen *********** da kollayalım.

 

*3.AYAK:* İlk yarışından bu yana takibe aldığımız *********** nihayet başarılı olacağı pisti buldu. Bugün çok fazla startta oyalanmaz ve grubu yakın takip ederse bir şekilde kazanacaktır. BANKO yazılabilir.

 

*4.AYAK:* *********** ilk yarışından sonra talihsizlikler yaşayıp kazanamamıştı. Daha sert gruplarda da başarılı olmasını bekliyoruz. Bugün büyükçe bir hata yapmazsa kazanır diyoruz. BANKO

 

*5.AYAK:* Takip atımız *********** kum pistte pek bekleneni veremese de her an yarış kazanabilecek formu ile ihmal edilmemeli. ***********  sigorta amaçlı yazılmalı.

 

*6.AYAK:* İlgililerinin çok güvendiği ve bu formu ile daha iyi yerlerde olur denilen *********** haklı favori. Lakin bizim yakınen ormunu bildiğimiz *********** bu şartlarda çok koşar. Ciddi rakibe zorlu anlar yaşatabilir. mutlaka kuponlarınıza yazın.  

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.