3 kasım adana altılısı özel tüyo Son İki Ayak Banko

3 kasım adana altılısı özel tüyo Son İki Ayak Banko

3 kasım adana altılısı özel tüyo Son İki Ayak Banko

 

*1.AYAK:* İyi formu ile bu kez çok şanslı olan ***********  öncelikle yazılmalı. İş sprinte kalacak olursa ***********  ve *********** devreye girer.

 

*2.AYAK:* Formu geriye gitse de kalitesi ile *********** ihmal edilmemeli. Yarış içi şartlar lehine gelişirse *********** sürpriz yapabilir.  *********** bu kez çok daha iyi yer tutması gerekecek.

 

*3.AYAK:* Kötünün iyisi olarak elde kalan ***********, *********** ,*********** ve *********** bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*4.AYAK:* *********** için gözle görülür gelişmeler var denilmişti. Yakında kazanır diye not aldığımız bu isim için hedef bu yarış olabilir. Yanına sadece bugün ahır önerisi olarak gelen *********** yazılmasını öneriyoruz , bu tay’ın da kazanması uzun sürmez.

 

*5.AYAK:* Bir süredir takibimizde olan *********** nihayet kendini gösterdi. Bugün için de tüm şartlar lehine, son yarışını sürpriz zannedenlere bugün ceza kesecektir. BANKO yazılabilir.

 

*6.AYAK:* Yeteri kadar yarış gören ve form tutan *********** iddialı geleceği adana pistinde kazanmayı başaracaktır. BANKO yazılabilir

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.