3 eylül 2018 çarşamba İstanbul At Yarışı Tahminleri Sağlam Banko

3 eylül 2018 çarşamba İstanbul At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

3 eylül 2018 çarşamba İstanbul

1.AYAK:  ***** için çözüm arama çalışmaları devam ediyor, üst düzey formu ile ufakcık sorunu haleldilirse kazanmaya başlayacaktır. Takip edin her koşusunda yazın. ***** ve *****grubun güçlü ve sorunsuz isimleri olarak yazılmalı.

2.AYAK: ***** ahırlar çevresinde çok konuşulan sürpriz isimlerden.*****her an yarış kazanacak formu varmış.  ***** da takip listesinden gelen henüz kazanamayan isimleden biri.

3.AYAK: ***** son yarışında sizlere sürprizi yapabileceğini belirtmiştik, grubun ayarında isim olduğunu kanıtladı. Yine çok formda katılacak ve kilosu bu kez çok daha müsait. BANKO yazılabilir. Güvenmeyenler veya farklı kurgular için ***** ciddi rakibi olacaktır.  Bir de kaliteli ***** eklerseniz rahat bir yarış izlersiniz.

4.AYAK:  Önerilen bir isim olmadı, ciddi bir sürpriz de çıkabilir favori de kazanabilir, tamamen yarış içi gelişmelere bağlı bir koşu.

5.AYAK:***** kazanma karakteri düşük ama bu formu ile sadece sprinti iyi ayarlarsa kazanır. ***** ise start problemi ve yarış içi aksaklıklardan dolayı kendini gösteremedi. Bugün iyi çıkarsa çok etkili olur.

6.AYAK: *****‘de ahır önerisi ile öne çıkaracağımız isim ancak kazanma karakterinden dolayı yanına ***** ekleyelim zira çok formda ve bugün çok tutuluyor.


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.